Rebased

Bullshit-free Programmers

We code. And we're good at it.

Rebased to ponad dwudziestka świetnych programistów i programistek, projektantka i troje specjalistów od biznesu. Pracujemy dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Szwecji, Holandii i nie tylko. Prawdopodobnie nas znacie z aktywności w społeczności programistycznej (open-source, konferencje, WRUG, Rails Girls i inne warsztaty), więc nie ma co się rozwodzić nad opowiadaniem o naszej kulturze pracy, stylu i podejściu do jakości kodu. Szukamy zaawansowanych Programistów/Programistek Ruby i JavaScript.

Dołączysz do jednego z sześciu projektów, które rozwijamy i utrzymujemy. Każdy z nich to działający, zarabiający biznes z pokaźną liczbą klientów i użytkowników, zatem jakość kodu, pokrycie testami i pewność deploymentu są dla nas fundamentami. Będziesz rozwiązywać nietrywialne problemy, rozwijać i refaktoryzować kod aplikacji tak, żeby mogła obsłużyć więcej użytkowników i mieć kolejne funkcje. Będziesz pracować z ludźmi bardzo doświadczonymi i kompetentnymi, w zespole nastawionym na zdrową komunikację i wzajemne uczenie się, oraz – na zachęcanie się nawzajem do nauki i poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań. Swoboda i autonomiczność pozwolą Ci podejmować wiele decyzji samodzielnie, ale jednocześnie będziemy Cię zachęcać do pytań i konsultowania decyzji, które tego wymagają.

Oczekiwania:

Oferujemy:

Aplikacje (CV, linki do blogów/githubów/portfolio) proszę słać na adres [email protected] z tematem "Senior Developer Ruby i JavaScript" oraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."